Home   Ziua Porților Deschise

Ziua Porților Deschise

anunt

Dragi părinți, bunici și copii ! 

 

Chiar dacă și cea de a doua etapă a Campaniei  ”Ziua Porților Deschise” s-a încheiat, oricine este interesat ne poate vizita școala dar, pentru ca procesul de învățământ să nu fie afectat , asistarea la cursuri se poate face doar cu programare.

Vă puteți înscrie pe formularul de contact.

 

Toți părinții interesați de școala noastră, atât din Școala (Grădinița) Lorelay cât și din afară.

Ce se întâmplă?

-se vizitează clasele;

-se poate asista la ore la orice clasă;

-se primesc informații despre școală;

bucatarieDar cei mai mici dintre invitați?

Viitorii școlari au ocazia să participe în mod activ  la activitățile curente organizate in școală, împreună cu viitorii colegi sau alți copii de vârstă apropiată.  Activitățile vor fi susținute de cadrele didactice de la clasă.

Ce aveți de făcut?

Pentru a participa, trebuie să vă anunțați participarea și să vă înscrieți aici. Puteți folosi și formularul de contact sau nr. de telefon 0753117348 .

 
Supraveghere Iasi.